Blog2021-08-04T08:01:42+02:00

Aktualności

Transport kontenerów z paczkami dla Świętego Mikołaja

W miesiącu maju nasza firma transportowała kontenery w relacji De -> Fin, Rovaniemi. Niestety co dokładnie w kontenerach było, tego nie wiemy ponieważ były to kontenery należące do wojska. Nie mniej jednak mamy podejrzenie, że ma to coś wspólnego ze Świętym Mikołajem albowiem nasi kierowcy złożyli mu wizytę i podsłuchali małe elfy szepczące to i owo.

Transport elementów elektrowni wiatraka z Belgii na Litwe

W miesiącu lipcu braliśmy udział przy projekcie mającym na celu przetransportowanie elementów elektrowni wiatrowych w relacji Belgia -> Litwa. Cała trasa zajęła 4 noce i bez żadnych problemów towar został dostarczony w zaplanowane miejsce. Wymiary zestawu: 33x3x4.2 40t [dł/szer/wys]

Transport wymienników ciepła do Finlandii

W miesiącu lipcu port folio naszej firmy powiększyło się o ciągnik cztero osiowy marki Man. Zestaw w pierwszą trasę wyjechał z wymiennikiem ciepła dla Fińskiej elektrowni w Helsinkach. Wymiary ładunku robiły wrażenie, min 24m długości, 6.1m szerokości, 4,65 wysokości oraz aż 93t masy całkowitej. Na chwile obecną jest to największy transport jaki udało się zrealizować naszej firmie, z optymizmem patrzymy w przyszłość na następne duże projekty.

Odbiór pierwszego z czterech nowych ciągników Scania R540!

Dnia 5.05 w pod poznańskiej siedzibie Scania Polska S.A. Poznań nastąpił odbiór pierwszego z czterech zamówionych ciągników siodłowych Scania 6x2 spełniającymi aktualne wymagania dotyczące norm spalania Euro 6. Odbiór nowych pojazdów jest kolejny krokiem ku rozwoju oraz modernizacji naszej floty pojazdów.

Przejdź do góry